Planlama

Paketler ve İş Süreci

Basılı Portfolyo

Üniversite ve iş başvurularında kullanılan portfolyonun; elle tutulur, basılmış halidir. Basılı portfolyo herhangi bir cihaza veya internete gereksinim duyulmadan incelenebilir. Akademik olarak Lisans ve Yüksek Lisans için, Profesyonel anlamda ise iş başvurularında direkt ilgili birime posta ile gönderebilirsin.

Basılı portfolyo içinde hemen her türlü görselin iyi görünebilmesi için görüntülerin yüksek çözünürlüklü olmasına dikkate edilmelidir. Boyut ve çözünürlük ile ilgili kıstaslara Dosya Gönderim Kılavuzu‘nda yer verdik. Eklenmesini istediğin diğer görüntü, metin, teknik çizim gibi öğeleri nasıl göndereceğini anlattık. Portfolyo tasarım sürecinde kapak görseli, font seçimi, mizanpaj gibi birçok detay için seninle iletişime geçiyoruz.

e-Kitap/PDF İnteraktif Portfolyo

e-Kitap/PDF portfolyolar, Basılı portfolyoların güncelleme gibi zorluklarını ortadan kaldırdığı gibi dijital ortamın sunduğu etkileşim ve multimedya gibi öğelere sahip içerikleri portfolyonda sunmanı sağlar.

Portfolyo içine eklenecek görsel ve metinlerin yanında, video, ses gibi öğeleri nasıl göndereceğin ile alakalı bir Dosya Gönderim Klavuzu hazırladık. Buradaki kıstaslara göre içeriğini hazırlayarak bize ulaştırabilirsin. Proje Yapım Süresi ile belirttiğimiz zamanlarda seninle iletişime geçer ve sana sunumlar yaparız. Revizyon ve onayın ile çalışmayı tamamlar dijital ortamda sana teslim ederiz.

Web Portfolyo

Web portfolyolar, sana özel olarak hazırlanmış web sayfalarıdır. Anasayfa, Hakkımda, Portfolyo, Blog ve İletişim sayfalarından oluşur. Çalışmalarını en iyi şekilde online yayına hazırlar ve sayfalara uygulamalarını yaparız.

Portfolyo içine eklenecek görsel ve metinlerin yanında, video, ses, 3D model gibi öğeleri nasıl göndereceğin ile alakalı bir Dosya Gönderim Klavuzu hazırladık. Buradaki kıstaslara göre içeriğini hazırlayarak bize ulaştırabilirsin. Proje Yapım Süresi ile belirttiğimiz zamanlarda seninle iletişime geçer ve sana sunumlar yaparız. Revizyon ve onayın ile çalışmayı tamamlar dijital ortamda sana teslim ederiz.

Portfolyom nasıl hazırlanacak?

1. Dosyalarını Hazırla

Portfolyo içeriğinde kullanılacak metin, görsel, çizimlerin taramasını, teknik çizimleri, 3D modelleri, video ve ses dosyalarını klasörle. Dosya Gönderim Kılavuzunda bahsettiğimiz gibi düzenle.

2. Portfolyo Tipini Seç

Basılı veya interaktif! İhtiyacını ve başvurucağın Üniversite/Şirket kıstaslarını da göz önünde bulundurmayı unutma. Çeviri, 3D rotate, video kurgu vb. ek hizmetleri ekle. Ardından Kredi Kartı veya Havale/EFT seçeneklerinden biri ile ödemeni yap.

3. Portfolyo Tasarımı

Portfolyonu tasarlarken hemen her adımda seninle iletişime geçeriz. Ayrıca belirli aşamalara geldiğinde dijital ortamda önceden gönderdiğimiz URL ile durumdan seni haberdar ederiz.

4. Revizyon ve Teslim

Sayfa uygulamalarını tamamladığımızda son haliyle sunum yaparız. Üzerinde yapılacak değişiklikler veya eklemelerin varsa Revizyon Standartları’na göre değişiklikleri yaparız. Onayın ile dijital ortamdan veya baskısını alarak adresine göndeririz.